top of page

My Site Group

Public·83 members
Carmen R. Oblitas
Carmen R. Oblitas

Antrenmanlarla Geometri 1 Cozumleri Indir


Antrenmanlarla Geometri 1 Çözümleri İndir - Geometri Öğrenmenin En Kolay Yolu
Geometri, birçok öğrencinin korkulu rüyası olan bir ders. Sorulara bakınca nereden başlayacağınızı, hangi formülü kullanacağınızı, ne zaman yardımcı çizgi çizeceğinizi bilemiyorsanız, bu dersi asla yapamayacağınızı düşünüyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Artık geometri öğrenmek çok kolay! Antrenmanlarla Geometri 1 kitabı ve çözümleri, size geometriyi sıfırdan öğretiyor. Açı bilgisi, üçgen ve elemanlarını çok iyi tanıyarak geometrinin temelini sağlam bir şekilde atıyorsunuz. Bu kitabı bitirdikten sonra sorulara baktığınızda çözümü siz de rahatlıkla görebileceksiniz.


Antrenmanlarla Geometri 1 kitabı, Halil İbrahim Küçükkaya, Aziz Yıldırım ve Ahmet Karakoç tarafından hazırlanmış bir geometri kaynağıdır. Kitapta, geometrinin en temel konuları olan açı bilgisi ve üçgen konuları detaylı bir şekilde anlatılıyor. Her konunun sonunda bol bol alıştırma sorusu bulunuyor. Soruların zorluk derecesi yavaş yavaş artarak öğrencileri sınava hazırlıyor. Kitapta ayrıca her konunun sonunda konu tarama testleri ve deneme sınavları da yer alıyor. Böylece öğrenciler hem konuyu pekiştiriyor hem de zaman yönetimini öğreniyor.
antrenmanlarla geometri 1 cozumleri indirAntrenmanlarla Geometri 1 kitabının en büyük avantajlarından biri de çözümlerinin internet üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir olmasıdır. Kitaptaki tüm soruların çözümleri, adım adım ve resimli olarak anlatılıyor. Böylece öğrenciler soruları çözerken takıldıkları yerde hemen yardım alabiliyor. Çözümleri indirmek için [buraya] tıklayabilirsiniz.


Antrenmanlarla Geometri 1 kitabını ve çözümlerini indirerek geometri öğrenmenin en kolay yolunu keşfedin. Bu kitapla geometri artık sizin için bir kabus olmaktan çıkacak. Sadece kararlılık, sabır ve öğrenme isteği gerekiyor. Bunlara sahipseniz yola çıkabilirsiniz. Değilseniz... Üzgünüm!.. Size şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; Bu derse gerektiği gibi çalışıp da yapamayan öğrenci yok. Yeter ki sabırla çalışmaya devam edin. Kesinlikle başaracaksınız. Ve işte şimdi bunun zamanı...


Antrenmanlarla Geometri 1 kitabını [buradan] indirebilirsiniz.
About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page